Strona główna | Aktualności

Aktualności

MECZE BEZ UDZIAŁU PUBLICZNOŚCI

Z uwagi na rozprzestrzeniający się w Polsce wirus Covid-19Dyrektor NLO SMS ZPRP w Gdańsku mając na uwadze bezpieczeństwo uczniów – zawodników wydał decyzję o zakazie udziału publiczności w meczach SMS ZPRP GDAŃSK w ramach rozgrywek I ligi – Grupy A sezonu 2020/2021 na terenie Hali Miejskiej GOS w Gdańsku.  Jednocześnie informujemy, że spotkania SMS ZPRP Gdańsk w miarę możliwości będą ... Czytaj więcej »

3. kolejka I Ligi Piłki Ręcznej – grupa A

Po przerwie spowodowanej akcjami szkoleniowymi kadr narodowych licealiści z Gdańska rozegrali 3. kolejkę rozgrywek w Grupie A.SMS ZPRP Gdańsk uległ we własnej hali zespołowi KPR Elbląg. Mecz odbył się bez udziału publiczności. SMS ZPRP GDAŃSK – KPR ELBLĄG 25:27 (8:13) CZAPIEWSKI, JEZIORNY ISKRA 6, REICHEL 6, BERNACIK 3, STĘPIEŃ 2, BERNAŚ 2, SAFIEJKO 2, KOSZNIK 2, MŁYNKOWIAK 1, MOLSKI 1, CIĘCIWA, KONSTAŃCZUK. Czytaj więcej »

UCZNIOWIE NLO SMS ZPRP GDAŃSK NA ZGRUPOWANIU KADRY NARODOWEJ M2002

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołał, aż sześciu niżej wymienionych zawodników / uczniów NLO SMS ZPRP w Gdańsku na zgrupowanie szkoleniowe kadry narodowej juniorów (ur.2002 r. i mł.), które odbywa się w COS OPO Zakopane w terminie 26.09. – 02.10.2020 r. Czapiewski Grzegorz – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS ZPRP GdańskIskra Patryk – KS Uniwersytet Radom – SMS ZPRP GdańskKosznik ... Czytaj więcej »

2. kolejka I Ligi Piłki Ręcznej – grupa A

W meczu 2. kolejki sezonu 2020/2021 I Ligi Piłki Ręcznej Mężczyzn w Grupie A zawodnicy SMS ZPRP Gdańsk udali się do Olsztyna, gdzie ulegli miejscowej Warmii Energa. Warmia Energa Olsztyn – SMS ZPRP GDAŃSK 28:21 (14:10) SMS ZPRP GDAŃSK CZAPIEWSKI, JEZIORNY MOLSKI 6, ISKRA 5, REICHEL 4, STĘPIEŃ 3, CIĘCIWA 2, BERNACIK 1, KOSZNIK, KONSTAŃCZUK, MŁYNKOWIAK, SAFIEJKO, BERNAŚ. Czytaj więcej »

Udana inauguracja sezonu 2020/2021

W meczu inaugurującym rozgrywki sezonu 2020/2021 I Ligi Piłki Ręcznej Mężczyzn w Grupie A licealiści NLO SMS ZPRP Gdańsk podejmowali KS Tytani Wejherowo. Pokonując gości z Wejherowa 33:27 zapisali na swoim koncie pierwsze ligowe zwycięstwo. SMS ZPRP GDAŃSK – KS Tytani Wejherowo 33:27 (17:10) SMS ZPRP GDAŃSK BRAMKA : CZAPIEWSKI, JEZIORNY CIĘCIWA 7, MOLSKI 6, STĘPIEŃ 5, ISKRA 4, REICHEL ... Czytaj więcej »

ORGANIZACJA KSZTAŁCENIA W CZASIE EPIDEMII

Informacje MEN w sprawie zasad bezpieczeństwa higienicznego w czasie pandemii w temacie powrotu do SMS : https://www.gov.pl/web/edukacja/organizacja-ksztalcenia-zalecenia-dla-dyrektorowQ&A – Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi w związku z powrotem uczniów do szkół i placówek 1 września 2020 r.:https://www.gov.pl/web/edukacja/Q-A-powrot-uczniow-do-szkol-i-placowek-1-wrzesnia-2020 Zwracamy uwagę na możliwość korzystania z bezpłatnej aplikacji ProteGO Safe –  powiadamia o możliwym kontakcie z osobą zarażoną. Jest bezpłatna, dobrowolna i bezpieczna. Może skutecznie zahamować rozprzestrzenianie ... Czytaj więcej »

SMS ZPRP “CHAMPS CAMP 2020”

W Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Cetniewie w dniach 07-28 sierpnia br. odbędzie coroczne zgrupowanie szkoleniowe zawodników i zawodniczek Szkół Mistrzostwa Sportowego ZPRP z Gdańska, Kwidzyna, Płocka i Kielc oraz młodzieżowych kadr narodowych z roczników 2002-2004. – Obóz szkoleniowy, który zaplanowaliśmy i mamy zamiar zorganizować w Cetniewie, o ile sytuacja epidemiologiczna na to pozwoli, jest kolejnym krokiem podjętym w celu podniesienia jakości ... Czytaj więcej »

POŻEGNANIE ROCZNIKA 2001

W dniach 8-10 czerwca 2020 jedenastu uczniów – zawodników NLO SMS ZPRP Gdańsk przystąpiło do obowiązkowej części egzaminu dojrzałości, z przedmiotów : j. polski, matematyka, j. angielski. Była to również idealna okazja po blisko trzymiesięcznej rozłące do spotkania i kameralnego zakończenia przygody z gdańskim SMS-em. Tuż po środowym egzaminie z j. angielskiego Dyrekcja Szkoły zorganizowała symboliczne zakończenie roku szkolnego, w ... Czytaj więcej »

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO MATURZYSTÓW

W dniu dzisiejszym uczniowie klasy trzeciej – rocznik 2001, zakończyli oficjalnie etap swojej edukacji w Niepublicznym Liceum Ogólnokształcącym Szkoły Mistrzostwa Sportowego ZPRP w Gdańsku. Przed nimi jeszcze ostatni krok w licealnej drodze – MATURA. Zgodnie z decyzją Ministerstwa Edukacji Narodowej z dnia 24 kwietnia 2020r. tegoroczny egzamin dojrzałości zostanie przeprowadzony w dniach 8 – 29 czerwca 2020r.. W gronie tegorocznych ... Czytaj więcej »

WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH

Najserdeczniejsze życzenia zdrowych,radosnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy,smacznego jajka, mokrego dyngusa,a także odpoczynku w rodzinnym gronie.Niech każdy z nas wykorzystaten okres czasu jak najlepiej, życzą Dyrekcja, grono pedagogiczne oraz uczniowie NLO SMS ZPRP Gdańsk. Czytaj więcej »